Ապրիլի 15-ին՝ ժամը 9։45, «Մուրացան» համալսարանական բուժհաստատություն է տեղափոխվել 1 տարեկան երեխա։ Այս մասին ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է ԵՊԲՀ աշխատակազմի ղեկավար Շուշան Դանիելյանը:
«Երեխայի վիճակը գնահատվել է ծանր, անհրաժեշտ բոլոր հետազոտություններն անցնելուց հետո, երեխան տեղափոխվել է «Սուրբ Աստվածամայր» բժշկական կենտրոն՝ հետագա բուժական գործընթացը կազմակերպելու նպատակով»,- գրել է նա։
Ավելի վաղ shamshyan.com-ը հայտնել էր, որ Երևանում 1 տարեկան տղան անզգուշաբար ընկել է 3-րդ հարկի պատուհանից։
Երևանում 1,5 տարեկան տղան անզգուշաբար ընկել է 3-րդ հարկի պատուհանից
Հայաստանում Իրանի Իսլամական Հանրապետության դեսպանատանը կբացվի Սգո մատյան
Հայաստանում Իրանի Իսլամական Հանրապետության դեսպանությունը հայտնում է...
Երևանի պարեկները հայտնաբերել են երթևեկության կանոնների 3883 խախտում, մարզերում՝ 12379
Մայիսի 13-20-ը մայրաքաղաքում իրականացված ծառայության ընթացքում Երևանի...
Թավրիզում վերջին հաժեշտն են տալիս Իրանի նախագահին եւ արտաքին գործերի նախարարին
Թավրիզում սկսվել է հրաժեշտի արարողությունը...
Պղնձե փաթույթները գողացել և մեկ միլիոն հարյուր հազար դրամով վաճառել էր
Ոստիկանության Կապանի բաժնի ծառայողները ձեռնարկած օպերատիվ-հետախուզական միջոցառումների արդյունքում պարզեցին, որ ՓԲԸ արտադրամասից…
23-ամյա երիտասարդը «Զվարթնոցում» շրջում էր զինված, գրպանում՝ թմրանյութ
23-ամյա երիտասարդը և կազմված փաստաթղթերը ներկայացվել են քննչական բաժին...
Սիրիան և Պակիստանն Իրանի նախագահի մահվան կապակցությամբ եռօրյա սուգ են հայտարարել
Սիրիայի կառավարությունը եռօրյա համազգային սուգ է հայտարարել, և այդ ընթացքում ազգային դրոշները կծածանվեն ամբողջ Սիրիայում, ինչպես նաև արտերկրում գտնվող բոլոր դեսպանատներում և դիվանագիտական ​​հաստատություններում...

В Университетское медицинское учреждение «Мурацан» 15 апреля в 09:45 был доставлен годовалый ребенок. Об этом написала на своей странице в Facebook руководитель аппарата Ереванского государственного медицинского университета Шушан Даниелян.
«Состояние ребенка оценивается как тяжелое. После проведения всех необходимых обследований ребенок был переведен в медцентр «Сурб Аствацамайр», для организации дальнейшего лечения».
Напомним, что, согласно информации сайта криминальных новостей Shamshyan.com, годовалый мальчик по недосмотру домочадцев выпал из окна их дома на третьем этаже на навес второго этажа, откуда упал на землю.